jQuery Carousel

WCZASY – WEEKENDY


Pobyty weekendowe – wczasowe odbywają się po wcześniejszych uzgodnieniach i zawarciu umowy określającej przedmiot zamówienia i warunki realizacji. Ustalenia umowne obejmują w szczególności dane: struktura grupy, standard obiektu i warunki zakwaterowania, w tym posiłki, program pobytu, terminy i sprawy związane z obsługą jak; korzystanie z transportu, rodzaj ubezpieczenia, oprowadzanie i pilotaż, wynajem sprzętu rekreacyjnego, np. wodnego, rowerów, nart, ewentualne zajęcia prowadzone przez instruktorów lub animatorów z dziećmi – młodzieżą, zabiegi zdrowotne - kosmetyczne, itp.

REGIONY i MIASTA POBYTÓW.

PODLASIE:
- w kotlinach rzek Biebrzy, Narwi i Pisy, nad jez. Rajgrodzkim,
- na Pojezierzu Suwalsko Augustowskim, nad jeziorami Necko, Serwy, Szelment, Blizna, Hańcza i w sąsiedztwie rzek Czarna Hańcza, Rospuda,
- w okolicy Puszcz Białowieskiej i Knyszyńskiej.

WARMIA i MAZURY:
- nad jeziorami; Bełdany, Bęsia, Czos, Dadaj, Juno, Nidzkie, Niegocin, Mikołajskie, Zyzdrój, Krutyń, Śniardwy.

WYBRZEŻE
- Trójmiasto, - Mierzeja Wiślana: Krynica Morska, Piaski, Sztutowo.
- Jastrzębia Góra i okolice,
- Ustronie Morskie i Gąski.

MAŁOPOLSKA, w tym: KRAKÓW, WIELICZKA, BESKID SĄDECKI i TATRY:
- Krynica Zdrój, - Muszyna,
- Zakopane i okolice.

DOLNY SLĄSK, w tym; WROCŁAW, KOTLINA KŁODZKA i SUDETY:
- Polanica Zdrój, Zieleniec, Kudowa Zdrój,
- koło Karpacza.

WIELKOPOLSKA:
- Poznań,
- Gniezno i Pojezierze Gnieźnieńskie,
- nad jez. Kórnik.

ZIEMIA LUBELSKA , w tym; - LUBLIN, -ZAMOSĆ, - ZWIERZYNIEC.

Przykładowe ośrodki wypoczynkowe z którymi współdziała „Podróżniczek” w kwaterowaniu Turystów na pobytach wielodniowych. FOTOGALERIA

Wiele z prezentowanych w galerii obiektów, posiada aktualną kategorię 2 lub 3 gwiazdek i odpowiednio właściwy, wysoki poziom wyposażenia, w tym sale konferencyjne, SPA i inne urządzenia rekreacyjne. Obiekty nie posiadające kategorii gwiazdkowej, są także właściwie wyposażone i dobrze sprawdziły się na pobytach grup. Koszty kształtują się na poziomie cen przeciętnie stosowanych w Polsce i są zależne od ilości uczestników oraz czasokresu pobytu.

Istnieje także szeroka oferta tanich pensjonatów i kwater agroturystycznych z dobrym poziomem wyposażenia. Obiekty te z reguły są zlokalizowane na terenach przyrodniczych lub w ich bezpośrednim sąsiedztwie.

Turystyka i przyroda w obiektywie - najnowsze fotorelacje.